Haberler

Cosmoprof Fuarı

Cosmoprof Miami

Cosmoprof Miami fuarındaydık.  
Plastik Şişelerin avantajları

Plastik şişelerin avantajları

Plastik pet şişeler, ambalaj sektöründe en yaygın kullanılan ürünlerden biridir. Özellikle sıvı ürünlerin ambalajında tercih edilmektedir. Plastik pet şişelerin ambalaj sektöründeki önemi aşağıdaki nedenlerden kaynaklanmaktadır: Plastik pet şişeler, ambalaj sektöründe aşağıdaki ürünler için yaygın olarak kullanılmaktadır: Plastik pet şişelerin ambalaj sektöründeki yeri her geçen gün artmaktadır. Bu durum, plastik pet şişelerin sağladığı avantajlardan kaynaklanmaktadır.

Düsseldorf Fuarı'nda

Interpack Düsseldorf Fuarı

Düsseldorf Fuarı’nda plastik şişe ve kapaklarımızı sergiledik.

Pet şişe ve şişe kapaklarında 300'den fazla ürüne ulaştık.

Ürün sayımız 300’ü aştı.

300’ün üzerinde ürün çeşidine ulaştık. Üretimini yaptığımız pet şişeler dışında şişe kapak çeşitleri ile de ürünlerimizi bütünleştirdik. Ağırlıklı olarak kozmetik pet şişeleri başta olmak üzere, medikal şişeler, gıda için pet şişeler, endüstriyel yağlar, kimyasallar için pet şişeler ve özellikle temizlik ürünleri olan deterjanlar için pet ve benzeri hammaddelerle hazırladığımız şişelerimiz ve kapaklarımız ile size daha … read more

2017 son çeyreğinde 12 yeni ürün ekledik

2017 son çeyreğinde 12 yeni şişe tasarımını ürünlerimize ekledik. Plastik şişe ürün gamını genişletiyoruz.

Web sitesimizi yeniledik.

Artık ürünleri filtre sistemi ile çok kolay bulacaksınız. Mobil uyumlu olduk. Tablet, telefon, kısaca her yerden ulaşılır olduk. Daha iyi bir görsel sunum ile site kullanımını kolaylaştırmaya çalıştık. Sitemiz ile ilgili yorumlarınız varsa lütfen bize iletin.